Użytkowniku, ten serwis internetowy korzysta z plików cookies (ciasteczek). Dalsze korzystanie z Serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

 

Właściwie prowadzony projekt serwisu internetowego zapewnia terminowość jego wykonania na podstawie stworzonego zakresu prac. Jest on niezbędny aby obydwie strony - zamawiający oraz wykonawca - mogli w czasie jego twania kontrolować wykonanie oraz wprowadzać niezbędne poprawki.

Projekt dzieli się na następujące etapy:

1. Określenie zakresu projektu oraz poznanie oczekiwań klienta

Klient przedstawia jakie ma oczekiwania oraz ewentualne koncepcje związane z przyszłym serwisem internetowym. Ustala się funkcjonalność oraz zakres merytoryczny przyszłego serwisu. Z jednej strony słuchamy oczekiwań i wizjii klienta z drugiej proponujemy rozwiązania, które zalicza sie do tak zwanych "dobrych praktyk".

2. Przedstawienie kosztorysu, podpisanie umowy

Przedstawienie klientowi bazowego kosztorysu wytworzenia serwisu na podstawie wstępnych założeń. Po akceptacji zostaje podpisana umowa na wykonanie serwisu internetowego.

Klient ma możliwość w trakcie tworzenia serwisu zmiany zakresu prac, zostanie to wtedy indywidualnie wycenione.

3. Projektowanie i prace programistyczne

Projektowanie szaty graficznej oraz szczegółów zawartości serwisu. Wykorzystujemy metodę wizualizacji, co ułatwia pracę z klientem nad tworzonym projektem.

Instalowany jest i konfigurowany jest system zarządzania treścią oraz zaczynają się prace programistyczne na podstawie przyjetych wcześniej założeń. Umieszczane są materiały dostarczone przez klienta. Powstaje funkcjonalny serwis internetowy.

4. Testowanie serwisu, szkolenie z systemu CMS

Testowanie serwisu pod względem funkcjonalnym. Weryfikacja poprawności działania nawigacji, linków wewnętrznych, poprawności wyświetlanego tekstu i grafiki na różnych urządzeniach i przeglądarkach. Przeprowadzane jest również szkolenie dla klienta z obsługi systemu CMS, tak aby klient samodzielnie mógł modyfikować zawartość swojego serwisu internetowego.

5. Zamknięcie projektu

Ostatnim etapem jest zamknięcie projektu, podczas którego następuje przekazanie klientowi w pełni funkcjonalnego serwisu wraz z prawami autorskimi oraz dokumentacją techniczną wykonanego serwisu internetowego.

Powrót do poprzedniej strony

Co oferujemy
 • projektowanie i tworzenie serwisów www,
 • projektowanie i tworzenie sklepów internetowych,
 • projektowanie i tworzenie portali firmowych,
 • w technologii RWD,
 • przy użyciu systemu Joomla,
 • zabezpieczenie protokołem SSL,
 • optymalizacja SEO,
 • szkolenie z zarządzania treścią serwisów.

6 miesięcy gwarancji

i bezpłatnej opieki serwisowej

Zapewniamy 6 miesięczną gwarancję na wykonany serwis internetowy oraz bezpłatną opiekę serwisową na hostingu klienta w skład której wchodzi:

 • aktualizowanie systemu CMS oraz zainstalowanych modułów dodatkowych,
 • zarządzanie kontami pocztowymi w domenie serwisu internetowego,
 • weryfikację tworzenia się kopii zapasowej systemu.